Aplikace

Aplikace

Domácnost ovládaná moderní technologií

Žijeme v 21. století, což je doba plná technických vymožeností a pokroku. Tvrzení, že chytré telefony řídí nejen naše životy, ale i domácnosti, není příliš nadnesené. Existuje mnoho zařízení, které lze ovládat právě díky telefonu.

Co všechno dokáže telefon

  • Světelné zdroje: LED technologie umožňují osadit svítidla žárovkami, které jsou doplněné o různé funkce. Pomocí telefonu tak můžete nastavovat barvu vyzařovaného světla, ale i intenzitu jasu. Některé jsou doplněné i o mini reproduktory pro přehrávání hudby nebo difuzérem vůní.
  • Starost o květiny i mazlíčky: Díky telefonu se můžete starat o své květiny během dovolené, stačí vám k tomu pouze chytrý květináč a šikovná aplikace. S květináčem je možno komunikovat na dálku a vy máte dokonalý přehled o tom, jak se květinám daří. Výrobce květináče jej vybavil i podrobnou databází s ideálními hodnotami až pro 7000 druhů rostlin. Podobným způsobem můžete obhospodařovat i své mazlíčky, i když jste třeba jen v práci. Existují speciální dávkovače ovládané aplikací, některé jsou vybaveny i kamerou.
  • Zabezpečovací a monitorovací zařízení: Jedná se o nejrozšířenější skupinu chytrých aplikací, které se snadno ovládají. Mohou vás pomocí sms informovat o nenadálých změnách v bytě. Dokáží informovat o vniknutí zloděje, prasklém vodovodním či plynovém vedení i o požáru.

Bez zbytečných kabelů

Pokud v domácnosti vlastníte několik mobilních telefonů a nebaví vás dívat se na nevzhledné kabely při jejich dobíjení, můžete si pořídit chytrý nábytek, který je dokáže nabíjet bezdrátově. Přístroj stačí jen odložit na velmi nenápadně označené místo.

Novinka, která slibuje pohodlí

Galatea Personal SPA Chair je počin mladé návrhářky, který vám slibuje pohodlí, komfort a relaxaci po náročném dni. Křeslo má kromě masáže i jiné funkce, například dokáže přehrávat hudbu, filmy, můžete na něm surfovat na internetu nebo si číst elektronické knihy. Na křesle ale nenajdete žádné obrazovky, vše je promítáno na sklopném laserovém monitoru. Má navíc i dotykový display.


Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek