Aplikace

Aplikace

Whatsapp

Whatsapp


Jedna z nejpoužívanějších aplikací současnosti si dokázala vydobýt místo mezi sms zprávami a Messengerem, který je spojený s aktivním účtem na sociálních sítích. Není divu, je zdarma, je bezpečný, kompatibilní se všemi typy telefonů, jednoduchý a intuitivní. Má vše, co by měla promyšlená a uživatelsky přívětivá appka mít.


Funkce


Whatsapp není z těch, kde by se spustila aplikace, která se bude postupně vylepšovat. Světlo světa spatřila promyšlená pomůcka při práci s telefon a pro spojení s kamarády, rodinou nebo obchodními partnery. K čemu je systém, který si složitě instalujete a při postupných modifikacích zjistíte, že nevyhovuje vašim potřebám. Tomu se chtěli vývojáři Whatsappu vyhnout a podařilo se. Ale samozřejmě, že mají-li dostatek podnětů ke zlepšení a je to technicky možné, můžete si bez starostí instalovat další rozšíření, aby byla práce s ním ještě snazší.


  • Pohon na internetová data, nikoliv paušál

  • Skupinové konverzace

  • Jednoduché zprávy (posílání, přijímání, zobrazení)

  • Synchronizace konverzací z telefonu, PC nebo tabletu

  • Hlasové hovory

  • Sdílení dokumentů – Messenger, sociální sítě, mail, web

  • Detailní zabezpečení


Když slova nestačí


Hlasové hovory jsou jednou z největších deviz Whatsappu. Jsou zdarma, jedou na datový paušál, takže při vítané změně placeného roamingu v zahraničí stojí takový hovor naprosté minimum. Už žádný složitý a nespolehlivý Skype.


Střežené soukromí?


Poslední dobou otřásla světem technologií zpráva, že Whatsapp sleduje a ukládá všechny zprávy, hovory i multimédia do obřích databází, kde jsou k dispozici pro další zpracování. Uživatelé zpozorněli, ale neodešli. Tato aplikace má ve světě tak silnou pozici, že takové kachny ji nemohou ohrozit. Vždy navíc máte možnost zabezpečit si svůj účet ještě víc, abyste předešli nepříjemnostem.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek